C
Door te kiezen voor een bijzondere locatie van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Congres en vergadering

Vergaderen in een monumentaal pand vol geschiedenis of een congres in een rijk gedecoreerde kerk? Stadsherstel biedt vele opties voor kleine tot grote zakelijke bijeenkomsten.
Stadsherstel werd in 1956 opgericht met het doel om monumenten van de sloop te redden. Voornamelijk richtte de organisatie op woningen totdat ze in de jaren tachtig haar eerste kerkelijke gebouw redde en herbestemde.

Inmiddels hebben we tientallen kerken en andere bijzondere gebouwen gered. Monumenten die niet direct een woon- of werkfunctie hebben, maar waar door herbestemming het mogelijk is om het monumentale karakter van Metropool Regio Amsterdam te behouden.
Onze eventlocaties onderscheiden zich door hun bijzondere historie en zorgvuldige restauratie. Monumenten met een verhaal, die voor eigen charme en een inspirerende omgeving zorgen. Ons professionele team geeft graag persoonlijk advies en staat voor u klaar om uw bijeenkomst tot een onvergetelijke dag te maken.

Door te kiezen voor een bijzondere locatie van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Aanvraagformulier verhuur

Gebruik dit formulier als u interesse heeft in de verhuur van één van de eventlocaties, vul het formulier zo zorgvuldig mogelijk in zodat wij een passend antwoord kunnen terugsturen.
  • Voor vragen willen wij graag telefonisch contact opnemen.
  • Meerdere data ook mogelijk.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Capaciteit per locatie *
De Duif540450250
Posthoornkerk300200200
’t Zonnehuis450350175
Museum ’t Kromhout242200175
Vondelkerk250200125
Amstelkerk280220130
Van Houtenkerk250200120
Schellingwouderkerk1208050
Kerk van Ransdorp15012080
Schuilkerk De Hoop17511080
Seinwezen1008040
Pinksterkerk250200120
* In verband met de huidige coronamaatregelen gelden er andere aantallen en bepalen we per evenement een maximale capaciteit. Neem contact met ons op om dit te bespreken.
Vergaderen in een monumentaal pand vol geschiedenis of een congres in een rijk gedecoreerde kerk?
Quotes
Een zeer inspirerende omgeving om alle vakbroeders en -zusters weer te ontmoeten en kennis met ze uit te wisselen!
Deelnemer congres
Cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies van derde partijen voor analyse van dataverkeer. Privacyverklaring.