D
Door te kiezen voor een bijzondere locatie van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Diner en receptie

Stadsherstel werd in 1956 opgericht met het doel om monumenten van de sloop te redden. Voornamelijk richtte de organisatie zich op woningen totdat het in de jaren tachtig haar eerste kerkelijke gebouw redde en herbestemde.

Inmiddels hebben we tientallen kerken en andere bijzondere gebouwen gered. Monumenten die niet direct een woon- of werkfunctie hebben, maar waar door herbestemming het mogelijk is om het monumentale karakter van Metropool Regio Amsterdam te behouden.

Van een intiem diner tot een groots en chic event. De rijke geschiedenis en architectuur van de verschillende locaties geven een ceremonie, receptie, feest of diner een bijzonder karakter. De monumentale panden beschikken over moderne faciliteiten en geven iedere bijeenkomst direct een unieke sfeer. Of het nu gaat om een diner voor zakenrelaties, een bedrijfsfeest met allure of een sprankelend huwelijksfeest. Voor al uw specifieke wensen staan wij voor u klaar en werken we samen met kwalitatief hoogstaande cateraars. Ons professionele team adviseert u graag om uw event tot een succes te maken.

Door te kiezen voor een bijzondere locatie van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Aanvraagformulier verhuur

Gebruik dit formulier als u interesse heeft in de verhuur van één van de eventlocaties, vul het formulier zo zorgvuldig mogelijk in zodat wij een passend antwoord kunnen terugsturen.
  • Voor vragen willen wij graag telefonisch contact opnemen.
  • Meerdere data ook mogelijk.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Capaciteit per locatie
De Duif540450250
Posthoornkerk300200200
’t Zonnehuis450350175
Museum ’t Kromhout242200175
Vondelkerk250200125
Amstelkerk280220130
Van Houtenkerk250200120
Schellingwouderkerk1208050
Kerk van Ransdorp15012080
Schuilkerk De Hoop17511080
Pinksterkerk250200120
Seinwezen1008040
Quotes
Copyright Thomas Schlijper
We hebben met het hele bedrijf ons jaarlijkse Kerstdiner perfect kunnen houden in de Posthoornkerk. Het smaakte heerlijk en alles zag er pico bello uit.
Eric de Jonge, organisator kerstdiner
Cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies van derde partijen voor analyse van dataverkeer. Privacyverklaring.