C
Door te kiezen voor een monumentale parel van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Cultuur

Stadsherstel werd in 1956 opgericht met het doel om monumenten van de sloop te redden. Voornamelijk richtte de organisatie op woningen totdat ze in de jaren tachtig haar eerste kerkelijke gebouw redde en herbestemde.

Inmiddels hebben we tientallen kerken en andere bijzondere gebouwen gered. Monumenten die niet direct een woon- of werkfunctie hebben, maar waar door herbestemming het mogelijk is om het monumentale karakter van Metropool Regio Amsterdam te behouden.

Gedurende het hele jaar verwelkomen we verschillende musici, theatergezelschappen, kunstenaars en andere culturele organisaties en autonome makers in onze eventlocaties. Van grootse klassieke producties tot intieme en vernieuwende programma’s. Zo hebben de bijzondere locaties een tweede leven gekregen als expositieruimte,  theaterzaal en concertpodium. Bovendien dragen we cultuur een warm hart toe door zelf voorstellingen en concerten te produceren. We zien dit als onze maatschappelijke taak en een onderdeel van het ‘Stadsherstellen’.

Elke locatie heeft haar eigen persoonlijke karakter en sfeer. Alle Stadsherstel-locaties beschikken over de moderne faciliteiten die nodig zijn om een evenement op rolletjes te doen lopen. Op het gebied van AV en catering werken we samen met gerenommeerde partners. Culturele evenementen die bij ons georganiseerd worden nemen we mee in onze publiekswerving, waaronder een cultuuragenda (gedrukt en op de site), zichtbaarheid op de locaties, een nieuwsbrief en mailingen naar ons persnetwerk.

Door te kiezen voor een monumentale parel van Stadsherstel steunt u het herstel en behoud van het bijzondere erfgoed in Amsterdam en omstreken.

Aanvraagformulier verhuur

Gebruik dit formulier als u interesse heeft in de verhuur van één van de eventlocaties, vul het formulier zo zorgvuldig mogelijk in zodat wij een passend antwoord kunnen terugsturen.
  • Voor vragen willen wij graag telefonisch contact opnemen.
  • Meerdere data ook mogelijk.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Capaciteit per locatie
De Duif540450250
Posthoornkerk300200200
’t Zonnehuis450350175
Museum ’t Kromhout242200175
Vondelkerk250200125
Amstelkerk280220130
Van Houtenkerk250200120
Schellingwouderkerk1208050
Kerk van Ransdorp15012080
Schuilkerk De Hoop17511080
Seinwezen1008040
Pinksterkerk250200120
Een gevarieerd cultureel programma in onze bijzondere locaties. Van grootse klassieke producties tot intieme en vernieuwende programma’s.
Quotes
Namens de Concertzender onze grote dank voor de uitstekende samenwerking die we met jullie mochten hebben ter gelegenheid van ons Benefietfestival in de Amstelkerk. Ik heb toch wel vaker zalen gehuurd, maar zo’n vriendelijk, hulpvaardig en meedenkend team heb ik echt nog nooit meegemaakt! En over de hele linie! Heel veel dank daarvoor!
Carolien Lucy Schönfeld, programmamaker Concertzender
Cookie toestemming
Deze website maakt gebruik van cookies van derde partijen voor analyse van dataverkeer. Privacyverklaring.